Mini Mini

Cennik

Wpisowe wynosi 600zł: jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania umowy obejmująca: ubezpieczenie dziecka, materiały higieniczne, wyprawkę plastyczną, naczynia kuchenne itp.  Płatne przy podpisaniu umowy. W przypadku  rozwiązania umowy opłata wpisowego nie podlega zwrotowi.

Kontynuacja umowy – wpisowe 300 zł: jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania kolejnej umowy obejmująca: ubezpieczenie dziecka, materiały higieniczne, wyprawkę plastyczną, naczynia kuchenne itp. Płatne przy podpisaniu umowy. W przypadku  rozwiązania umowy opłata wpisowego nie podlega zwrotowi.

Miesięczne czesne opłacane jest z góry, przelewem do 10-tego dnia każdego miesiąca na konto placówki. Obejmuje całodzienna opiekę wraz z zajęciami przewidzianymi w harmonogramie dnia.

Opłata za wyżywienie płatna przelewem do 10-tego dnia każdego miesiąca na konto placówki.

Zajęcia dodatkowe (fakultatywne) są organizowane według zapotrzebowania rodziców i podlegają dodatkowej opłacie

Opłaty prosimy dokonywać na rachunek bankowy :

mBank :  75 1140 2004 0000 3702 7832 3680

Opłaty w roku 2024

• Czesne 1080 zł –  całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu od 06.30 do 18.00
  • Czesne 750 zł  – dla dzieci uczęszczających do żłobków i przedszkoli Mini Mini
Czesne nie obejmuje opłat za wyżywienie.

Stawka żywieniowa – 22 zł/dzień

• śniadanie – 3,50
    • II śniadanie (owoc) – 1 zł
    • obiad – 14  zł
    • podwieczorek  – 3,50 zł
    Diety  są ustalane  z cateringiem i podlegają  dodatkowej opłacie, naliczanej do dziennej stawki żywieniowej.
    • Zniżka dla rodzeństwa – czesne drugiego dziecka 10% taniej
    • Rozpoczęta godzina po godzinach pracy przedszkola – 50zł
    mini mini

Mini Mini to krakowska sieć żłobków i przedszkoli stworzona z myślą o najmłodszych. To u nas dzieci czują się jak w drugim domu, bezpiecznie i kreatywnie spędzając czas.