Nowy budynek Przedszkola Mini Mini przy ul. Mistrzejowickiej 2

NOWe Mini Mini
Więcej Możliwości

Od 1 września Punkt Przedszkolny Mini Mini przy ulicy Mistrzejowickiej  2  zmieni się w Niepubliczne Przedszkole Mini Mini i przeniesie  się do budynku obok, który jest obiektem całkowicie nowym, większym, przestronniejszym oraz daje więcej możliwości dla naszych podopiecznych!

W związku z utworzeniem nowego Przedszkola prowadzimy nabór  do grup 2,5-3 latki, 4-latki, 5-latki i 6 latki (grupa zerówka).  Sprawdź poniżej dlaczego warto poświęcić opiekę nad swoim dzieckiem  właśnie nam!

co się zmieni?

W związku z całkowicie nowym i większym budynkiem warunki w naszym Przedszkolu zyskają wiele dodatkowych zalet, takich jak:

Więcej miejsc

Teraz w naszym przedszkolu pomieścimy aż 68 dzieci.

Więcej sal na parterze

4 osobne sale z łazienkami dla dzieci, kuchnią, zmywalnią, dużą przestronną szatnią oraz z pomieszczeniem socjalnym

Więcej sal na piętrze

znajdą się tam dwie duże przestronne sale z dostępem do łazienek, gabinet dyrektora i gabinet logopedyczny

Plac zabaw

Nowy budynek posiada własny przestronny plac zabaw

Parking

Przed placówką znajduje się duży, prywatny parking dla rodziców.

Przedszkole Froeblowskie

Przedszkole prowadzi zajęcia w nurcie pedagogiki Froeblowskiej >>

Zarezerwuj miejsce już dzisiaj!

Pomimo tego, że nasz nowy budynek pomieści sporo podopiecznych, to jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować miejsca dla swojego dziecka jak najwcześniej. Aby zachęcić nowych rodziców  dla każdego dziecka, które zostanie zapisane do dnia 30 lipca 2020r. oferujemy czesne całodzienne w wysokości 490 zł miesięcznie aż do końca roku!

przedszkole prywatne nowa huta

Jeszcze się zastanawiasz?

Sprawdź co piszą o nas rodzicie dzieciaczków, które mamy pod swoją opieką.

Masz pytania? Chcesz zapisać swoje dziecko?
napisz do nas!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania 🙂

Pytanie z MiniMini Mistrzejowicka

mini mini

Mini Mini to krakowska sieć żłobków i przedszkoli stworzona z myślą o najmłodszych. To u nas dzieci czują się jak w drugim domu, bezpiecznie i kreatywnie spędzając czas.